YENİ C4 CACTUS
YENİ CITROËN C4  CACTUS

Citroën, yeni kompakt hatchback modeliyle Yeni C4 Cactus'ü sunar. Benzersiz karakteri ve konforu ile farklılık yaratırken teknolojiler ve motor tipleri konularında segmentinin kodlarını benimseyen C4 Cactus modelinde önemli bir değişiklik yaşanmaktadır.
Kademeli Hidrolik Baskı Yataklı Süspansiyonlar™ ve Advanced Comfort Koltuklarla donatılan Yeni C4 Cactus 2018 yılının 2. üç aylık döneminde pazarı yerinden oynatacak çok konforlu hatchback versiyonu yer alacaktır.

DIŞ TASARIM

Yeni Citroën C4 Cactus kompakt hatchback segmentinde canlılık ve özgünlük rüzgarı estirecektir. Kusursuz ve yekpare bir kasa tipine sahip olan Yeni Citroën C4 Cactus; kapı altlarındaki Airbump®, devam eden cam tavan kemeri ve yüzer efektli tavan, iki katlı ön yüz ve arkada özgün LED’li 3D geniş farlar, aracın akıcı karoser yapısını vurgulayan Citroën dünyasının tipik biçimsel öğelerini ön plana çıkarmaktadır. 

Yeni C4 Cactus versiyonlarında, 9 temel karoser rengi ve bazı parçalarda kullanılan özenle seçilmiş ikincil renkler için 4 renk paketi * ile, dış tasarımın kişiselleştirilmesi amacıyla 31 farklı kombinasyonu elde edilebilir. 

E-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEKABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR