HABERLER
Skoda,Citroen,Kia ve 2 .El müşterilerine satış , servis, yedek parça ve sigorta hizmetlerini aynı çatı altında vermek için tesisini yenileyen İncar Group Motorlu Araçlar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İnciroğlu inşaat çalışması temel atma töreni açılışını Kayseri Melikgazi Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Derinel, Büyükşehir belediyesi İşletmeler ve İştirakler daire Başkanı İbrahim Yapar, Yüce Auto Skoda İş Geliştirme Müdürü Özgür Taşkın ve Yüce Auto Skoda İş Geliştirme Selim Şişmanyazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirdi.

     Ankara yolu 16. KM serbest bölge kavşağı karşısı, toplamda 18.000 metrekare açık bir alana sahip olan Incar Group Motorlu Araçlar AŞ’nin bünyesinde bulunan Skoda Citroen, Kia. Ve 2. El  4s standartlarındaki yeni çoklu marka  tesisi showroom, servis, yedek parça, aksesuar ve sigorta alanı olmak üzere toplamda  8.500 metrekare kapalı alanda hizmet verecektir. İncar Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İnciroğlu hizmet vermekte olduğu markalara yatırımlarının devam edeceğini, pek yakında Kayserimiz de eksikliği hissedilen Volvo markası ile el sıkışacaklarını amaçlarının daha modern, daha kaliteli, konforlu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek olduğunu belirtti. İnciroğlu; temeli atılan yeni plaza inşaatının bitiş tarihi olarak 12. Ay olarak düşünüldüğünü iletti.

 İnciroğlu: “Dualar eşliğinde temeli atılan İncar Group Motorlu Araçlar A.Ş.’nin yeni plazasının öncelikle ülkemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diler ve bu özel günümüze katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm değerli misafirlerimize teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

E-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN ABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR