Boya Koruma

İNCAR A.Ş

ARAÇ BAKIM VE KORUMA SİSTEMLERİ DETAYLI İŞLEMLER


BOYA KORUMA VE PASTA CİLA İŞLEMİ

Boya yüzeyinde asit yağmurlarının ve tuzların, su lekeleri, birçok kuş türünün pislikleri, hava kirliliği, böcek yapışmaları, ağaç reçinesi ile çamur ve kirin meydana getirdiği tahribatı yüksek oranda önler. Ayrıca boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultra-viyole filtre maddesi içerir.Otomobil satıldığında aracın yeni sahibine de aktarıldığından otomobillerin 2. el satış değerini de büyük ölçüde arttırır.Sistemin ilk etabında otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yapışmış atık maddeler temizlendikten sonra boya yüzeyindeki matlaşma ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanarak giderilir.Kışın boyayı tahrip eden çamur, tuz ve diğer minerallerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur. Bu sistem sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

 

FİYAT

BOYA KORUMA

FİYAT

790 TL KDV DAHİL

BOYA KORUMA

D SEGMENTİ VE SUV ARAÇLAR

FİYAT

840 TL KDV DAHİLFAR TEMİZLİĞİ

Farlarınız aracınızdan tecrübeli ustalarımız tarafından sökülür, Farınızın camı açılmadan iç temizliği yapılır, İç temizliği esnasında farınıza zarar vermeyecek çeşitli kimyasal maddeler kullanılır, İç temizliği bittikten sonra farınızın dış temizliği yapılır, Ustalarımızca titizlikle sökülen farlarınız, temizliği bittikten sonra aracınıza takılır, Size de karşısına geçip farlarınızın parlak, temiz ve performanslı görüntüsünü izlemek düşer.


FAR TEMİZLİĞİ ÇİFT FAR

FİYAT

160 TL KDV DAHİL
ANTİBAKTERİYEL DETAYLI İÇ TEMİZLİK SİSTEMİ

Detaylı İç Temizlik Sistemi uygulandığında otomobiliniz virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil haline gelir. Önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülür. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler, özel koku giderici madde uygulanarak giderilir. Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanır. Tavan, özel anti bakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizlenir.Ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri çok titiz ve detaylı olarak antibakteriyel temizlemeden geçirilir. Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel antibakteriyel deri temizleme maddesi ile temizlenir. Camlar içten ve dıştan antibakteriyel temizleyici ile temizlenerek dezenfekte edilir.

KAZANCINIZ:Virüs, bakteri ve mantarlardan, sinmiş kötü kokulardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil!

DETAYLI İÇ TEMİZLİK

FİYAT

450 TL KDV DAHİL
                                                          MOTOR KORUMA

Motor koruma kaputun altında bulunan bütün parçaları yeni görünümüne kavuşturur. Bu parçaları hem yeniler hem de koruma sağlar. Mekanik ve motor aksamları üzerinde bulunan yağ ve inatçı kirlerin temizliğinde aktif rol oynamaktayız. En zor bölgelere rahatlıkla ulaşarak kolayca nüfuz ederek motorun ilk gün tazeliğini korumaktayız. 

Motor Koruma İşlem Aşamaları ;

·         Motorun yağ, kir ve tozdan arındırılması,

·         El ile detaylı temizlik,

·         Vinil, plastik ve metal aksamların parlatılıp korumaya alınması.

MOTOR KORUMA

FİYAT

120 TL KDV DAHİL


                                                          CAM FLİMİ

LLumar cam filmleri 1920 yılında Eastman Kodak grubundan George Eastman tarafından kurulan global kimyasallar şirketi Eastman Chemical Company tarafından üretilmektedir.

LLumar markası 1977 yılında ABD’de kurulmuştur ve 2001 yılında dünya piyasalarına açılmıştır. Ürün portföyü otomotiv ve bina olarak iki ana kategoriden oluşur.

LLumar, camın kullanıldığı her alana değer katar. İster otomotiv ister bina camlarına uygulanıyor olsun, yüksek performanslı filmler enerji verimliliğini, konforu, estetik görünümü ve güvenliği artırır. LLumar dünyanın en çok tercih edilen cam filmi markalarından biridir. ABD'de üretilen ve fabrika garantisine sahip ürünler en üst seviye müşteri memnuniyeti sağlamak üzere tasarlanmıştır.

LLumar Cam Film Özellikleri

·         Diğer filmlerden en önemli UV korumasına sahip olması

·         Güneşin zararlı ışınlarını %99 oranında keserek aracınızın iç döşemesini ve plastik malzemeleri uzun yıllar yeni gibi kalmasını sağlar.

·         Diğer filmler bir yıl sonunda renklerini kaybederken Llumar filmlerinin rengi değişmez, bozulmaz.

·         Ürün gamının en tepesindeki üründür.

 

CAM FLİMİ

FİYAT

790 TL KDV DAHİLE-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN ABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR