İncar Hakkında

Şirketimiz Yön.Krl. Bşk. Sayın Bülent İNCİROĞLU şirketimizin temelini 1993 yılında Toptan ve Perakende gıda işlerine son verdikten sonra atmış, bugün Otomotiv sektörüne bölgemizde yön veren isimlerden biri olmuştur.

 

1993 ve 2006 senelerinde aile şirketi olan İnciroğlu  Otomotiv Yön.Krl.Üyesi olarak çeşitli otomotiv markalarının yetkili satıcılığı ve 2. El oto alım-satım işi yapmış, İnciroğlu Otomotiv bünyesinde bulunan ve 2000 yılında kurulan İNCAR A.Ş. yi 2006 yılında %50 hissesi ile ayrılarak İNCAR A.Ş.’ yi devralmıştır.

 

Bu tarihten sonra şirketimiz  Skoda,  yetkili satıcılığı, Kia yetkili servisliği , kurumsal 2. El markası Otoshops’un yetkili satıcılığı, sigorta acenteliği ile yaklaşık 30.000 m2 açık 17.000 m2 kapalı alanda ticari hayatına devam etmektedir.

 

Otomotiv sektöründeki 25 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan İncar Otomotiv, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücünün sürekliliğini sağlamak, satış ve satış sonrası hizmetlerinde üstün kaliteyi yakalayarak sektöründeki lider konumunu yakalamayı hedef olarak seçmiştir.

 

Deneyimli ekibi ile verdiği hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak yatırımlarına devam etmeyi sürdürmektedir.

E-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN ABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR