Yönetim Kurulumuz

Otomotiv sektörünün lüks olmaktan çok ihtiyaç olduğu günümüzde insanlar otomobil alırken kendi    gelirlerine ve ihtiyaçlarına karşılık en iyi aracı seçmeye özen gösteriyorlar.

Sıfır araçlarda olduğu gibi 2.el de de insanlar verdiği ücretin her zaman karşılığını almak isterler.Burada  en önemli olgu güven ve satış sonrası müşteriye verilen destek oluyor. İncar A.Ş. gibi kurumsal  firmaların Türkiye’de müşterilerin tercih sebebi olması da artık tüketicinin bilinçleşmesi ve satış sonrası  muhatap bulma isteğidir.

Aracını kurumsal bir yerden alan müşteri aracına bakım yaptırırken de zor anlar yaşamamak için yetkili    servisleri tercih etmelidir.Eğitimli ustalar ile yapılan tam teçhizatlı bakım aracın uzun süre sorunsuz      kullanılmasında en büyük etkendir.Bir şeyler eksik olmadan kimsenin aynı kalitedeki hizmeti daha    ucuza mal edemeyeceği de unutulmamalıdır.

Yirmi yılı aşan otomotiv tecrübeme göre her müşteri bizim için bir ağacın gövdesi gibidir.Burada  müşteri memnuniyeti bu gövdeden oluşan dallardır.Memnuniyete duyduğumuz önem bizi büyük ve daha da büyüyen bir aile yaptı.Umarım İncar ailesi olarak ilerleyen dönemde farklı iş kollarında da çalışmalar yaparak İncar müşterisi olmanın ayrıcalığını daha çok insana yaşatabiliriz.

MİSYONUMUZ

İncar markasının tercih edilmesini sağlamak için; müşteri odaklı bir yaklaşımla dünyada meydana gelen sektörel gelişmeleri süratle hizmetlerimize yansıtmak, yenilikçi ve farklı olmak, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap vermek

VİZYONUMUZ

Otomotiv sektöründe örnek oluşturmak, Bölgemizde İncar isminin kaliteli hizmet anlayışı ile özdeşleşmesini sağlamak

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Her koşulda;
  • Kaliteli hizmet
  • Üst seviyede müşteri memnuniyeti
  • Çalışanlara eşit yaklaşım
  • Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı saygı dürüstlük ve sadakat
  • Bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşılmasını teşvik eden takım ruhu
  • İncar`ın bir parçası olmaktan ve yapılan işten duyulan gurur
  • Çevremizde ve dünyadaki değişimi önceden sezebilen hayal gücü ve yaratıcılık
  • Değer katan, üreten ve başaran insanlar arasında olmak için gerekli hırs ve iddia
E-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN ABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR