İncar Oto Kiralama
İncar Oto Kiralama


İncar, sunduğu Operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler.Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; İncar’ın tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanı sıra İncar’dan Operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır. Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin İncar ekibi tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda programlanması. Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar...

* Operasyonel kiralama ekibi, araç seçiminizde sizlere yardımcı olacaklardır. Ekibimiz tarafından Citroen, Skoda ve Kia marka araçların yanında daha birçok marka araç ile ilgili bilgi ve yönlendirme içeren bir hizmet sunulmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kiralama süresi bitiminde, aracınızın iade işlemlerini kolaylıkla tamamlamanız amacıyla İncar çalışanları sizlere detayları aktarmaktadırlar.


E-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEKABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR