Servis Hizmetleri / Kia Satış Sonrası Hizmetler
Kia Satış Sonrası Hizmetler

FAMILY-LIKE CARE
Satış sonrasında da fark yaratmak…

Kia olarak temel amacımız bu. Modellerimizde, teknolojimizde, satış anlayışımızda olduğu kadar satış sonrasında da fark yaratmak. Çünkü Kia sahiplerini sadece müşterimiz değil aile bireyimiz olarak görüyoruz. Her türden sorunlarına, taleplerine ve servis ihtiyaçlarına yanıt vermek istiyoruz. Çünkü onların memnuniyeti bizim memnuniyetimiz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz…


Family Like Care anlayışıyla tüm Kia sahipleri "aileden biri"

Artık her müşterimiz Family Like Care anlayışımızın bir parçası, yani "aileden biri"… Edindiğimiz yeni servis kimliğimizle artık tüm çalışanlarımız kendi ailesine karşı olduğu kadar nazik, içten ve güvenilir. Size ve aracınıza karşı sorumluluklarının bilincinde, ayrıcalıklı olduğunuzun farkında.


Özetle artık Kia Servisleri’nde sizi:

Aileden Biri gibi hissettirecek özenli servis hizmeti
Ancak Aileden Biri’nin sahip olacağı kadar içten servis anlayışı
Sadece yol boyunca değil, yaşam boyunca sahiplenecek servis garantisi bekliyor.

Her koşulda, her zaman…

SMART KIA
Smart Kia Iphone Uygulaması, KIA kullanıcılarının hizmetinde !
KIA Türkiye, KIA kullanıcılarına yönelik olarak geliştirilen Smart KIA Iphone uygulamasını hizmete soktu. KIA sahiplerine Iphone platformu üzerinden kullanabilecekleri ve KIA satış sonrası hizmetlerle ilgili kullanıcılarına kolaylıklar sağlayan Smart KIA uygulaması ile birlikte KIA sahipleri; güncel fırsatlar, satış sonrası kampanyalar ve KIA satış sonrası ürünleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

Smart KIA kullanıcıları Türkiyedeki tüm KIA yetkili satıcı ve servislerinin adreslerine ve iletisim bilgilerine ulaşabiliyor, dilerlerse uygulama üzerinden e-mail yoluyla servis randevusu alabiliyorlar.Ayrıca, herhangi bir araçlarıyla ilgili herhangi bir arıza durumunda, tek tuşla KIA yol yardım hattına ulaşabiliyor ve KIA yol yardım hizmetinden faydalanabiliyorlar.

ilk etapta IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilecek... Smart KIA Iphone Uygulaması, yakında android işletim sistemine sahip cihazların da kullanımına sunulacak.

KIA Türkiye ve KIA Motors Corporation tarafindan ortak gelistirilen ve tüm dünyadaki KIA distribütörleri arasında da bir ilk olan Smart KIA uygulaması, iTunes üzerinde yer alan App Store'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.


FAMILY CARD
KIA Türkiye'den Kia Kullanıcılarına Benzersiz Hizmetler Kia Family Card'da!
Kia Türkiye Kia araç sahiplerine özel bir yol yardım ve uzatılmış mekanik güvence programı sunuyor. KIA Family Card sahipleri tüm acil yol yardım hizmetlerinin yanı sıra aşağıdaki benzersiz hizmetlerden de faydalanabilecekler; KIA Family Card'ın sizlere sunduğu avantajları aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz!

KIA Family Card hizmetinden; KIA Family Silver Card ve KIA Family Gold Card olmak üzere iki farklı şekilde sahip olabilirsiniz…

KIA Family Gold Card, KIA Family Silver Card'ın tüm avantajlarının yanı sıra 1Yıl/15.000 KM uzatılmış mekanik programını da kapsamaktadır. Kart ayrıcalıklarını daha detaylı incelemek için bilgi kitapçıklarını aşağıdaki bilgi kitapçıklarını indirebilir ya da size en yakın KIA Yetkili Servisinin sizi bilgilendirmesini isterseniz"Başvuru Formumuzu"doldurabilirsiniz.

KASKO K'NIN AVANTAJLARI NELER?

- Aracınızın poliçe kapsamına giren hasarları KIA Yetkili Servislerinde konusunda uzman teknisyenler tarafından KIA Orijinal Yedek Parça kullanılarak onarılır ve hasar bedeli eksiksiz olarak ödenir.
- Aracınızın hasar onarımları KIA Yetkili Servislerinde gerçekleştirileceği için aracınızın 2.el değeri korunur.
- Aracınızın trafiğe çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde aracınızda meydana gelebilecek tamir edilemez ölçüde zararlar veya çalıntı durumlarında peşin anahtar teslimi bedeli karşılanır.
- Kasko K sahipleri, KIA Yetkili Servislerinde yılda 1 kere ücretsiz check up hizmetinden faydalanabilmektedirler.
- Kasko K sahipleri, KIA Yetkili Servislerinden alacakları hasar onarım hizmetlerinde öncelikli servis hizmetinden faydalanacaklardır.
- Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda oluşan hasarlarınız 1.250 TL'ye kadar teminat altındadır.
- KIA Yetkili Servislerinde gerçekleştireceğiniz, 1.000 TL'ye kadar olan onarımlarda eksper beklemeden işlemler yapılır, böylece daha hızlı bir onarım sürecinden faydalanırsınız.
- Kasko K ile sadece bir defaya mahsus cam kırılması ve poliçe dönemi içinde bir defaya mahsus radyo/teyp hasarıyla sınırlı kalan hasarlarda, sigorta kapsamındaki hasarsızlık indiriminiz devam eder.
- Terör, sel/su ve deprem teminatı Kasko K teminatlarına muafiyetsiz olarak dahil edilmiştir.
- Yetkili olmayan kişiler tarafından çekilen ve kurallara uygun olmadan çekilen/çektirilen aracınızda meydana gelen zararlar Kasko K poliçesi kapsamındadır.
- Kasko K sahipleri, Allianz'ın sunduğu ücretsiz concierge ve assistans hizmetlerinden yararlanabilmektedirler.
- Kasko K ile 1.000 TL 'ye kadar kişisel eşya teminatı güvencesi sunulmaktadır.
- Sektörde ilk defa Kasko K sahiplerinin evleri eşya yangın, kendileri ise sağlık teminatı altındadır.


E-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN ABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR