Servis Hizmetleri / Servis
Servis

Aracınızın verimli çalışabilmesi için Garanti Kitapçığında belirtilen tüm periyodik bakımların ve eğer gerekirse onarımların KIA yetkili servislerinde yapılmasını tavsiye ederiz. Unutmayın ki, sahip olduğunuz KIA aracınızın ömrünü ve güvenliğini KIA yetkili servislerine getirerek uzatabilirsiniz.


Periyodik Bakım Tabloları

 • Benzinli Binek Araçlar Periyodik Bakım Tablosu
 • Dizel Binek Araçlar Periyodik Bakım Tablosu
 • Ticari Araçlar Periyodik Bakım Tablosu


 • Size en yakın KIA

  Buraya tıklayarak size yetkili servisi bulabilirsiniz.


  10 Adımda Servis Müşteri İlişkisi

  Türkiye'nin dört bir noktasında bulunan herhangi bir KIA yetkili servisine girdiğinizde sizlere aşağıdaki 10 adet servis hizmet ilkelerine uygun şekilde davranılacağına emin olabillirsiniz.

  EĞİTİM

  Aileden biri gibi hissettirecek özenli servis hizmetinin sağlanması ve ancak aileden biri'nin sahip olacağı kadar içten servis anlayışı, Çelik Motor'un öncelikli hedefidir.

  Bu hedefe ulaşmak için Servis Danışmanlarına yönelik KSAP, Kia Service Advisor Recognition Programı ve Teknisyenlere yönelik TRP, Technician Recognition Programı takip edilmektedir. KSAP ve TRP programları dahilinde servis çalışanları bilgisayar ortamında KIA Akademi online eğitimlerini tamamlayarak ve Çelik Motor Eğitim Merkezinde yüz yüze eğitimleri katılarak Kia Motors Corporation tarafından sertifikalandırılmaktadır.

  Sertifikalı, Expert ve Master olarak 3 aşamalı sertifikalandırmaya tabi tutulan servis çalışanları, mükemmel servis hizmeti sağlanmak amacıyla düzenlenen beceri yarışmalarına katılarak kendilerini sürekli geliştirmektedirler.
  E-Posta ÜYELİĞİ
  KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN ABONELİĞE KAYIT OLUN >>
  Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
  İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
  TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR