Servis Hizmetleri / Yedek Parça
Yedek Parça

Neden orjinal yedek parça?

Kia yetkili servislerimizde satılan orijinal yedek parçalar, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Orijinal yedek parça, güvenli sürüş keyfini, aracınızdan yüksek performans almanızı ve aracınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar, bakımları KIA yetkili servislerinde KIA Orjinal Parçaları kullanılarak yapılmış aracınız satılırken de ilk günkü değerini korur.

Kalite kontrolü yapılmış orijinal Kia yedek parçalarının satışı, sadece Kia Yetkili Satıcılarında yapılır. Her parça orijinal değildir. Rastgele bir yerden alınan ve dış görünüm olarak aslına benzeyen herhangi bir parça gerçekte orijinal değildir. Böyle bir parçanın farkını kısa bir süre sonra Kia'nızı kullanırken anlarsınız.


Kia'nız değerlidir...

Orijinal olmayan ve Çelik Motor onayı olmayan parçalar, Kia'nıza uyum sağlamaz, harcamalarınız ve zamanınız boşa gider. Kimliği belirsiz parçaların Kia'nızın orijinalliğini, performansını bozmasına izin vermeyin. Çelik Motor güvencesindeki Kia parçalarını, Çelik Motor'un ülke geneline yayılmış KIA Yetkili Satıcılarında bulabilirsiniz.


Taklit parçaların dezavantajları

Taklit parçaların üretiminde KIA'nın uzun yıllardır gerçekleştirdiği araştırma geliştirme yatırımları , üretim ve kalite kontrol standartları bulunmadığı için:

Taklit parçalar, orjinal parçalara göre daha çabuk arızalanır, kullanım esnasında aracın diğer orijinal parçalarına zarar verebilir, aracınızın performansını düşürür ve yakıt tüketimini arttırır, tüm bunların sonucunda, taklit parçalar uzun dönemde size daha yüksek bir maliyet oluşturur.
Daha da önemlisi taklit parçalar kullanım esnasında aracınızın ve sevdiklerinizin güvenliğini riske atabilir.
E-Posta ÜYELİĞİ
KAMPANYA VE FIRSATLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN ABONELİĞE KAYIT OLUN >>
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2017 WEB TASARIM MEDYATÖR